Problémy s managementem

3. května 2009 v 23:38 | Maite Itoiz |  Zápisník
25.4.09
The show must go on
Jak mnou obdivovaný přítel Freddie řekl,the show must go on,a zdá se,že se tak stane.
Jak už víte,jeli jsme do Solingenu 30.4. na Beltaine Mystery Night i s naším souborem a představili část naší show.To každopádně vyšlo.
TADY JSOU NOVINKY:Organizátor The Blue Elf´s Dream Tour 2009 místo toho,aby někam utekl (to se mohlo stát),pracuje na tom,aby dal věci dopořádku,poté co obdržel peníze za prodané lístky přes internet a z jiných zdrojů.Každopádně to důležité co řekl je,BUDEME POKRAČOVAT S TURNÉ OD 2.KVĚTNA.
Tady jsou data,která uvedl,pro pořádek:
02.05.2009
BREMEN "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

03.05.2009
BIELEFELD "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

04.05.2009
GRONAU "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

05.05.2009
KÖLN "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

07.05.2009
HOFHEIM/ Frankfurt "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

08.05.2009
SAARBRÜKEN "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

09.05.2009
KARLSRUHE "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

10.05.2009
RADOLFZELL "The Blue Elf's Dream" Tour 2009

Teď chce John spravit špatný pocit,který jste museli mít z těch zmatků a tak chceme dát druhý lístek zdarma pro ty,kteří se nemohli zůčastnit zrušených koncerů.Můžete si vybrat místo a někoho s sebou zdarma přivést.Ukážete na pokladně ten starý lístek a dostanete jeden zdarma.
Pro ty,kteří propásli konert a nemohou přijít na nějaký další termín,vymyslíme něco jiného,jen napište mail na:
maiteandjohn@gmail.com
S předmětem: Missed Concert
Pošlete mi kopii vašeho lístku.

Popřemýšlím a dám vám vědět.

Snad se brzo uvidíme,řeknu vám,díky za všechny zprávy,přání a podporu.Moc si toho vážíme.Jste úžasní lidé.Pláču radostí,vždy když čtu co píšete.
A našemu technickému a hudebnímu týmu:nikdy předtím jsem nepotkala takové úžasné lidi jako jste vy.Kdyby se země zalidnila lidmi jako vy,byl by to důvod už se o nikoho nebát.
Davide,chyť letadlo a všude rozsej tvoje (ehem), ………brzo se uvidíme: )


Pondělí,20.4.09
Ty nejhorší zprávy
Drazí přátelé,
Organizátor The Blue Lef´s dream tour 2009 Christian Kreft (CK Event Services) zbankrotoval.My jsme tuhle informaci dostali včera v noci.Všichni teď sedíme v hotelu a nemůžeme se hnout,jelikož tento muž nemá na zaplacení hotelu,ani na zaplacení jídla.To znamená,že od tohoto momentu nemůžeme pokračovat s plánovanými koncerty.Organizátor řekl,že se pokusí peníze sehnat,ALE nemůže potvrdit,že tomu tak skutečně bude.Budu Vás o tm informovat tak často,jak budu moct.
Všechna práce,kterou jsme dostud dělali,všechny ty pozdní hodiny,všechny ty iluze,které jsme do toho dali….
Stále nemůžeme věřit tomu,co se stalo,tohle je nejvíce neprofesionální mamagement,který jsme kdy měli.Neuvěřitelné,ale je to pravda.
Toho ráno jsme si všichni uvědomili,co tento muž udělal(nebo lépe,neudělal).John nemohl zadržet slzy,má na starosti hudebníky i mě a já mám zase na starosti Vás,což je pro mne nejdůležitější.
Právě teď se snažíme shromážsit peníze které máme,abychom mohli zaplatit hotel a mohli jet domů.Pro ty,kteří již naše vystoupení viděli,ti vám mohou říct,jaký máme nádherný,profesionální tým,jak na scéně,tak i v technickém zázemí.Snad se vám líbily nové písně a věřím že se nám podaří i uskutečnit nové album,na kterém jsem donedávna pracovala.
Vložili jsme čas a nápady do tohoto turné,tvrdě jsme pracovali,abychom Vám přinesli něco speciálního,jak nové CD tak DVD.Já už teď skoro pláču,mohu jen říct,VŠECHNY VÁS MILUJEME a cítím se hrozně,protože nevím,co mám udělat,abychom mohli znovu začít pracovat.(Hlavně když vidím Johna trpět).
Konečně,uvidíme se v Solingenu na Beltaine Mistery Night (tento koncert nemá co do činění s tímto organizátorem).Takže 30.4. se budu snažit spolkout slzy,jít na jeviště a vydat ze sebe všechno.
Napíšu vám jak nejrychleji budu moct a budu mít připojení na internet.

zdroj:John and Maite myspace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama