Listopad 2008

John Kelly:To nejdůležitější je láska

2. listopadu 2008 v 21:31 | kath.net |  Rozhovory a články
Tady je docela hezkej rozhovor,i když je dost starej.ještě přibude jeden s Maite.Fotky jsou z doby,kdy Johnny tenhle rozhovor dal,myslím že byl v tý době fakt docela hubenej a působil celkem unaveně.
KATH.NET
22.října 2004

Johne,ty jsi byl velmi úspěšný s Kelly Family.Jak bys popsal svůj přestup ze světa populární hudby do světa klasiky?
John Kelly:Mám stále co dělat s popem,folkem a rockem.Z klasické hudby jsem měl velký respekt,ale nikdy jsem jí moc nerozuměl,jak jí rozumím teď,od té doby,co znám Maite.Přirozeně poslouchám teď doma více klasické hudby a to v posledních letech čím dál víc.Myslím,že vliv muzikálnosti a skládání hudby je dnes mnohem bohatší.Klasika je základem popu a vše je nějak propojeno.Myslím,toto soupeření popu a klasiky mě velmi obohatilo a teď klasice více rozumím a mám ji mnohem víc rád.Dříve jsem poslouchal jen určité skladby,jiným jsem nerozuměl.Dnes jsem velmi vděčný,že jsem tím mohl být ovlivněn.

Zpíval bys rád spolu s Tvou ženou na nějakém CD?
John Kelly:Nedávno jsme se o něco takového pokusili v cirkuse Roncalli.Celé se to jmenovalo "Classic meets Circus" a byli jsme s Maite pozváni,abychom tam zazpívali.Zkusili jsme to spolu a myslím,že to bylo velmi dobré.Publikum to zaujalo.Zpívali jsme baskickou píseň,byl to pro nás takový test,který dopadl dobře.Moje žena je společným pěveckým projektům v budoucnu velmi otevřená.

Přál by sis v budoucnu už nebýt jen manažer,jako teď,ale taky znovu více zpívat a skládat?
John Kelly:Minulý rok jsem skoro žádnou hudbu nedělal,teď znovu doma začínám skládat a trénovat hlas.Ano,chci znovu na jeviště.jen ještě není žádné datum,ale začnu teď doma s přípravou a nechť přijde to,co přijít má.
Je-hudebně viděno-znovuspojení se členy rodiny možné?
John Kelly:Teď ne.V této chvíli to prostě nemá zelenou a v budoucnu taky nevím.

Smysl života?
John Kelly:Pro lásku se vyplatí žít,to je to nedůležitější co znám,velmi zvláštní pocit.Vyplatí se pro něj žít a i bojovat.To je to nejvyšší co znám:láska.

Je Bůh láska?
John Kelly:Myslím že ano,ale nemám žádný důkaz.

Ty jsi už byl v Medjugorje.Líbilo se ti tam?
John Kelly:Ano a moc.Lidé tam jsou spokojení,pozoroval jsem je,jsou šťastní a to je dobré znamení.jestli to,co se tam stalo je pravda nebo ne,nevím,ale plody toho jsou dobré.

Co budeš dělat v srpnu 2005J))?
John Kelly: (smích) J))