Březen 2008

Prohlášení (r.2004)

26. března 2008 v 23:34 | John M.Kelly |  Zápisník
Moji milí,tady je docela vážný prohlášení Johna,který je už pár let starý a mnozí ho jistě znají,ale myslím,že přece jen překvapí a mnohé vysvětlí.(prosím,taky hlasujte v anketce,dík a taky mi napište svůj názor:)
Milí fanoušci a přátelé,
Prosím,odpusťte mi,že mnoho z Vás se muselo obejít bez zpráv o mě už 4 roky.Věřte mi,stále jsem zkoušel vydat o tom vlastní prohlášení,ale bez úspěchu.
Dostal jsem se do situace,ze které není východisko.Myslím,že hlavní otázka je,jestli ještě někdy budu s mými sourozenci stát na jevišti,natáčet videa a CD.Prosím,nechte mě zdůraznit právě tuto otázku,která je i pro mnoho z Vás ta nejdůležitější.
Rád bych také vysvětlil,že mluvím jen za sebe a že nikdo neměl mé svolení se za mě vyjadřovat za tyto poslední 4 roky.Nejdřív to nejdůležitější:Nedal jsem si pauzu v mém působení s Kelly Family,jak je všude uváděno a nebylo to ani moje přání,to udělat.Nikdy jsem Kelly Family neopustil,budu stále členem Kelly Family,to mi nikdo nemůže upřít.Byl jsem jeden z prvních kteří Kelly Family zakládali.
Asi koncem 1999 plánovala rodina,včetně mě, začátkem roku 2000 uspořádat důležité setkání s úmyslem provést změny v mnoha věcech,které už neběžely tak dobře. Výsledek tohoto setkání přinesl strukturální změny ve skupině a také hlavní téma:uměleckou budoucnost Kelly Family.Již přes 20 let byl můj otec umělecký vedoucí Kelly Family,řídil ji a podporoval.Na tom setkání rozhodla skupina členů Kelly Family(ať už k tomu měli jakýkoliv důvod) kompletně převzít umělecké vedení skupiny mého otce a to i bez jeho souhlasu.Z tohoto důvodu,protože svého otce velmi ctím,dospěl jsem k tomuto rozhodnutí.Budoucnost Kelly Family,myslím,závisí na umělecko-filosofických kořenech.Pravdou je,že výsledky mluví samy za sebe.Z cela respektuji,když jedna část členů skupiny chce dělat něco jiného,ale nemyslím si,že se tu může dělat pod jménem "Kelly Family".Věřím na vývoj,ale jen,když bude zachován ten původní směr-je stále nutno respektovat své kořeny a nikdy se jich nevzdat.To dělá tu opravdovou Kelly Family.
Když k Vám budu upřímný,nevěřím na takzvanou novou Kelly Family.Mohl bych Vás a sebe obelhávat,kdybych předstíral v pokračování práce se svými sourozenci,že to je ta původní Kelly Family.
Pro mě je ctění památky mých rodičů mnohem důležitější než sláva a peníze.Rodiče více než dost prokázali,že dělají dobře,to co dělali.
Jsou tady i další faktory,týkající se Kelly Family i v ohledu obchodním.Ty myslím že nejsou ani profesionální ani férové.Už tehdy jsem to zmínil,ale nic se nezměnilo.To vše mě přivedlo k tomuto rozhodnutí, i když jsem byl ochoten pokračovat v té spolupráci.
Prosím pochopte,že nechci tímto prohlášením nikoho odsuzovat.Chci tím jen vyjádřit,co si myslím já.
Milí fans, na vaši lásku a podporu nikdy nezapomenu.Jsem velmi vděčný,za všechny koncerty,na které mnoho z Vás chodí.Bylo to magické.Nikdy na Vás nezapomenu.Budete navždy v mém srdci.
Rád bych také poděkoval svým bratrům a sestrám,za ty roky,které jsme společně strávili,nebylo to vždy lehké.Mým úžasným rodičům,byli to dokonalí lidé,kteří se vždy obětovali pro druhé.Své ženě,,protože mě podporuje,rozumí mi,miluje mě a činní mě šťastným mužem.Díky ní se opět vracím do světa hudby.
Jsem velmi vděčný za to,že mohu žít.Život měl pro mne vždy nová překvapení.Můžeme se neustále od sebe navzájem učit.Děkuji za Vaší trpělivost a pochopení.
Se srdečnými pozdravy
© :John M.Kelly

When I was in town

15. března 2008 v 0:38 | KF+co. |  J+M in videos
I love it:)

Miss Johnny

15. března 2008 v 0:23 | J+M |  J+M in videos
tohle je moc pěkný video a píseň,jen škoda,že není na tom jejich albu...

Johnny slaví

8. března 2008 v 21:00 | Maddy |  Zápisník
Tak dnes je Johnnymu 41 let.U Kellys se opravdu snad celej rok slavíTakže Johnny,hodně štěstí,zdraví,úspěchů a hlavně lásky!!!Aby byli s Maite stále tak úžasnej pár,protože tu obrovskou lásku kterou mají oni,jim může opravdu kdokoli závidět!!!!