Říjen 2007

John Kelly

14. října 2007 v 23:32 | Maddy |  About Johnny
Narodil se 8.března 1967 v Talaveře;Španělsku,byl 5.dítě Kellyových a 1.které v této zemi přivedli na svět.Na rozdíl od Maite Itoiz má už John za sebou třicetiletou kariéru,přes 25 let takto strávil s Kelly Family.V 70.a začátkem 80.let byl jejím frontmanem.V mládí zaujal irskými lidovými písněmi "David ´s Song" a "Danny Boy",byly to také první singly Kelly Family.
Se svou rodinou natočil 25 alb,z nichž bylo přes 25 milionů prodáno.Nejúspěšnější Over theHump (1994) bylo nejprodávanější v německých hudebních dějinách. Spolu s Kelly Family vystupoval John před 18ti miliony fanoušků v USA,Asii,Africe,západní a východní Evropě.Největší koncert byl ve Vídni,toho se zúčastnilo 250 000 lidí.Zpíval společně s umělci jako Joe Cocker,Lionel Richie,Luciano Pavarotti a José Carreras. V té době obdržel mnoho cen jako:Echo,Bambi,Zlatý Lev,cenu Viva a Zlatá Kamera.
Kromě toho není znám pouze jako hudebník,ale také jako producent,kameraman,režisér,fotograf a skladatel.Je ženatý s Maite Itoiz,s jednou z nejlepších mladých sopranistek Španělska.S ní také spolupracuje jako producent a manažer.
I tak zůstává John Kelly rozeným hudebníkem,který svému publiku stále a více než kdy jindy zprostředkovává svou hudbou krásné zážitky.

Hey little girl

3. října 2007 v 21:10 | MDR |  J+M in videos
tenhle song se mi moc líbí,hlavně ten Maitin koketní výraz na začátku:))))
(sorry dlouho jsem sem nic nedala času moc není ale já se polepčím:)