Září 2007


Something about this sweet couple

18. září 2007 v 18:32 | Maddy |  Story of John and Maite
Maite byl právě 1 rok, když jí John poprvé viděl v náručí její matky.O několik let později se setkali znovu.Maite tehdy bylo 6 let a její rodiče jí dovolili hrát si s dětmi Kellyových.Ona si velmi dobře pamatuje, jak ji John ochraňoval před dvěma dětmi, které jí zlobily.
"Vzal mě jednoduše za ruku",říká.Byl tak velký.Rozdíl ve velikosti mezi nimi byl dokonce ještě větší než dnes.On byl mladý gentleman.John byl většinou s nimi,když jeho dvě sestry měly hodinu kytary u Maitina otce.
John:"Ona na mě udělala velký dojem.Chodila na hodiny svého otce a opravovala chyby co dělali jeho žáci.Jeden den přišla do kuchyně,kde jsem seděl s mými sestrami a její babičkou.Najednou na mě ukázala a řekla:Já si tě vezmu za muže!od té doby mi nasadila brouka do hlavy."
Potom je ale život každého vedl jinou cestou,obě rodiny přesto zůstaly v těsném kontaktu ať už z důvodů uměleckých nebo soukromých.
John:"někdy jsem jí zavolal ale jsem stydlivý typ,takže se ona nikdy nemohla domnívat, že se o ní zajímám."
Maite:"Kellys nám stále posílali jejich desky a videa a tak jsem zjistila,že se z Johna stal zajímavý a atraktivní muž."
Před deseti lety se setkali znovu na koncertě v Kolíně nad Rýnem,poprvé po čtrnácti letech.John byl tehdy nemocen, taky se styděl a byl příliš zaměstnán organizací show,takže nebyl čas se lépe poznat a ona musela na 2 dny odjet,aniž by tušila o jeho citech.
Maite:"On byl stále ten samý atraktivní gentleman,kterého jsem tenkrát poznala."
Až v roce 1997 se Johnovy sestry rozhodly pomoci osudu a tajně pozvaly Maite,aby s nimi strávila prázdniny.I když byli dobří přátelé,Maite nevyužila té příležitosti a John se jako obvykla styděl,ale za pár dní se Johnovy sestry začaly ptát na svého bratra….
Maite:"Ptaly se mě;máš ráda někoho z našich bratrů?jak je to s Johnnym?byla jsem šokovaná.O co se jedná?Přirozeně jsem ho chtěla, on byl tak sladký gentleman,ale myslela jsem, že má právě přítelkyni.Nikdy jsem se ho na to neodvážila zeptat."
Brzy se ta celá situace objasnila;my oba jsme byli sami, měli jsme se moc rádi,byli jsme oba nejlepší přátelé a po nějakém čase jsme věděli,že jsme do sebe těžce zamilovaní.Požádal mého otce o mou ruku.Bylo to tak úžasné.Stejně jako ve starých dobách!Můj otec potlačoval úsměv ale John to chtěl udělat správně!
Po čtyřech letech se vzali,za středověkého obřadu v den, který měl zvláštní význam pro oba:24.července 2001 (den Sv.Jana-Svatojánská noc a slunovrat),vše bylo doprovázeno krásnou středověkou hudbou (oblíbenou Maite) v okolí romantických staveb.
John a jeho žena Maite vydali úspěšné CD s názvem Tales From Secret Forest,které je dle mého názoru opravdu muzikantskou lahůdkou a také následně v roce 2006 uspořádali turné pod stejným názvem.Jejich koncerty mají vždy báječnou,někdy až mystickou atmosféru a na nich je vidět,ta obrovská láska,která neutuchá ani po šesti letech manželství (v červnu oslavili šesté výročí svatby),a to nesmíme zapomenout, že se vlastně znají od dětství.
Dá se říct, že ti dva našli jeden druhého.nezbývá mi, než jim přát,ať jim to vydrží co nejdéle!

Hi to Czech fans from Hannover 5.8.2007

15. září 2007 v 13:34 | youtube |  J+M in videos
no bomba!!!

John and Maite in Weimar, May 2007

15. září 2007 v 12:57 | Maddy |  J+M in videos
je to sladký ne?